Apple, Müzik Uygulaması Yayınladı!

0
19

Apple, iOS cihazları için müzik odaklı Music Memos uygulamasını yayınladı.Music Memos isimli uygulama sayesinde şarkı yazarları, amatör fikirlerini kayıt altına alabilecekler.

Music Memos isimli uygulamayı App Store‘da ücretsiz olarak indirmeye sunan Apple, yeni uygulamasıyla şarkı yazarlarına hızlı ve kolay bir şekilde ses kaydetme imkanı sunmakta.

Aynı zamanda kayıt üzerinden şarkı fikirlerini geliştirebilmeleri adına imkanlar sunan Apple, şarkı yazarlarının yeni ürünler çıkarmasına da yardımcı oluyor.

16-01/20/musicmemos-2.jpg

Apple yayınladığı basın açıklamasında Music Memos uygulamasını yapmak için birçok müzisyenin şarkılarını geliştirirken sesli not uygulamasını kullanmasından ilham aldıklarını belirtti.

Genel olarak sesli notlar uygulamasıyla çok farklı bir görevi olmayan Music Memos uygulaması sesli notlardan farklı olarak müzisyenlere kayıtlarında akorları görebilmelerini sağlıyor.

Sesli Not uygulamasına göre daha da kaliteli bir kayıt imkanı sunan uygulama, iCloud üzerinden yedeklemeyi de destekliyor.

Böylece telefonunuzda başladığınız işe bilgisayardan devam etmenizi sağlayan Music Memos, ayrıca SoundCloud, YouTube ve Apple Music Connect üzerinden kayıtlarınızı paylaşmanıza da imkan tanıyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER