Ayın En Çok İndirilen Filmleri

0
18

Torrent kullanan insanların çoğunun Hollywood filmlerini indirdiğini düşünürsek, bu filmlerin ne kadar indirildiği de merak konusu. Bakalım geçen haftanın en çok korsan indirilen filmleri hangileri?

10. The Good Dinosaur

Pixar yapımı olan çizgi film, ilk kez bu listeye giriyor. Genç bir dinozorun, bir çocukla olan hikayesini anlatan filmin başrolünde ise genç aktör Raymond Ochoa var.

9. The Intern

Geçtiğimiz haftanın en çok indirilen 9. filmi olan Intern, 70li yaşlarında emekli olan Ben Whittaker’ın (Robert De Niro) çalışma hayatına, Jules Ostin’in (Anne Hathaway) kurduğu moda içerikli bir internet sitesinde stajyer olarak işe başlamasını konu alıyor.

8. Steve Jobs

Michael Fassbander’ın başrolünde oynadığı film, Steve Jobs’un Apple Macintosh, NeXT Computer ve iMac G3 ürünlerinin çıkışında yaşadıklarını konu alıyor.

7. Creed

Rocky serisinin yedinci filmi olan Creed, Ryan Coogler imzası taşıyor. Creed, Sylvester Stallone’a En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar adaylığı ve Altın Küre’de ise ödülü getirdi.

6. Martian

Mars görevindeyken yaşanan talihsiz bir kaza sonucu kırmızı gezegende yalnız kalan bir astronotun hayatta kalma hikayesinin anlatıldığı film, en çok indirilenler listesinde altıncı sırada.

5. Kung Fu Panda 3

Oyuncu kadrosunda Jack Black, Angelina Jolie, Bryan Cranston, Dustin Hoffman, Kate Hudson gibi ünlü isimleri barındıran Kung Fu Panda serisinin son filmi, listede beşinci sırada.

4. The Revenant

Filmde intikamın peşinde koşan Gugh Glass, (Leonardo DiCaprio) kendisini ölüme terkedenlerin peşine düşecek.

3. Spectre

Efsanevi Bond serisinin son filmi olan Spectre, en çok indirilenler listesinde üçüncü sırada. Başrolünü Daniel Craig’in oynadığı filmde Monica Belluci ve Christoph Waltz da yardımcı oyuncu olarak bulunuyor.

2. The Big Short

Amerikan Morgage sisteminin birgün çökeceğini öngeren Michael Burry ve diğer yatırımcıların hikayesini anlatan film, Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling, Brad Pitt ve Maria Tomei gibi isimleri kadrosunda barındırıyor.

1. Ride Along 2

2014’ün en başarılı aksiyon komedi türündeki filmlerinden Ride Along’un ikinci filmi en çok indirilenler listesinde birinci sırada.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER