iPhone 7: Müthiş Özellik

0
46

iPhone 7, 2016’nın sonlarına doğru piyasaya sürülecek. Ancak bunun kesinleşmiş olması, hakkındaki sızıntıları engelleyemiyor. Apple firmasınınyeni amiral gemisine dair yeni söylentiler ortaya çıktı. MacRumors’tançıkan söylentilere göre tedarikçi firmalar, iPhone 7 için yenibileşenler hazırlamaya başladı.

Çift lensli kamera hepsinde olmayacak

Daha fazla detay vermek gerekirse, söz konusu firmalar çift lensli kameralar ve stereo hoparlörler yapmaya hazırlanıyorlar. Çift lensli kameraözelliği uzun bir süredir söylenti halinde yayılıyordu. Ancak son haberlere göre bu özellik sadece high-end olan iPhone 7 Plus modelinde bulunacak.

Apple’a göre, çift lensli kameraya sahip olmak telefonundan daha fazla yararlanabilmek isteyen fotoğraf meraklıları için düşünülmüş. Stereohoparlör konusuna gelecek olursak, daha önce haberini yaptığımız gibi,iPhone 7’de 3,5 mm kulaklık çıkışı olmayacak ve Apple, bunun yerine ikincibir hoparlör yerleştirecek.

Şimdilik sadece söylenti olsalar da, söylentinin çıktığı kaynaklara bakarak bunların büyük ihtimalle gerçekleşeceklerini söyleyebiliriz. Yine de ileride kesinleşecek detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER