Mighty Müzik Çıktı!

0
13

iPod shuffle, birçok insanın favorileri arasında yer almış bir üründü. Küçük ve basit tasarımı, iyi müzik kalitesi, hareketli aktivitelerdeki kullanım kolaylığı ve çok yüksek olmayan fiyatlarıyla birçok insanın gönlünde taht kuran müzik çalar, artık üretilmiyor.

Mighty, hem bu konuya bir çözüm olarak, hem de müzik yayınlarının akıllı telefon gerektirmesine karşı olarak yapılıyor. Böylece müzik yayını dinlerken, büyük, kırılgan, taşıması zor telefonlara ihtiyaç olmadan, kullanım olabilecek.

Mighty, bir akıllı telefona bağlanmadan Spotify müziği dinletebilen ilk ve tek cihaz. Hafif, dayanıklı ve bir kıyafete takılabilecek kadar küçük olanMighty, aktif yaşantı için ideal.

Bluetooth, WiFi ile gelen Mighty, iPhone ve Android cihazlar ile uyumlu. Hiçbir internet bağlantısı olmadan müzik çalabilen Mighty, bunları 70 dolar gibi bir fiyata yapıyor.

16-02/24/mighty-spotify.png

Mighty, spor için ideal

Neredeyse bütün spor aktivitelerinde kullanılabilen Mighty, çok özellikliLED ile bildirim yapıyor. Üzerindeki butonlar ile oynatılacak müzik listesi seçilebiliyor, şarkı ileri veya geri sarılabiliyor, ses açma kapama, oynatma, durdurma gibi işlemler yapılabiliyor.

Telefon ile eşleştirme yapılmak istenildiğinde ise, algılamadan sonra hemen birleştirme işlemi yapılıyor. Telefon ekranında Mighty kolayca gözüküyor. Böylece telefondan şarkı listelerini eşleştirme yapılabiliyor.

Mighty kullanabilmek için, Spotify Premium üyeliğine ihtiyaç duyuluyor.Android ile güçlendirilmiş üründe telefonunuz sadece bir uzaktan kumanda görevi görüyor.

1.5 inç kare yapıdaki Mighty, ter ve suya karşı dayanıklı yapıda olup,iPhone 4s ve Android 4.4 üzeri cihazlar ile uyumlu. Bir yıllık garantisi olan cihazda 2 GB depolama alanı, 500 MB DDR3 SDRAM, 250 mAh batarya,Micro USB Type B şarj ünitesi bulunmakta.

Kickstarter üzerinde 250 bin dolar hedefe sahip olan proje, şu anda 71 bin dolar toplamış durumda. Mighty satın almak için yapılması gereken bağış ise 70 dolar.

Mighty hakkında daha fazla bilgi almak için, buraya tıklayarak Kickstartersayfasına gidebilirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER