Outlast Oyunu Sadece 1 Dolar!

0
97

Red Barrels tarafından hazırlanan ve oyun dünyasının en popüler korku/hayatta kalma oyunlarından biri olan Outlast, Humble Bundle kampanyası ile 1 dolar fiyata düştü.

Normalde Steam üzerinden 31 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan oyun, yanında iki oyun ile birlikte minimum 1 dolar üzerinden satışa sunuluyor.

Twitch ve YouTube’da oyunlara dair yayın yapan kullanıcıların en çok tercih ettiği oyunlardan biri olan Outlast, sürükleyici hikayesiyle oldukça başarılı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

16-02/24/outlast-whistleblower_888184.png

Sadece 1 dolar!

Outlast ile birlikte bundleda yer alan oyunlara diğer oyunlara baktığımızda,Never Alone ve Retro City Rampage DX oyunları bulunuyor. Bu oyunları minimum 1 dolar karşılığında satın alabilir veya 6.15 ödeyip bu oyunların üzerine Trine 3: The Artifacts of Power, Door Kickers ve yeni eklenecek oyunları da satın alabilirsiniz.

Tüm bu oyunlara sahip olmak ve hayır kurumuna giden meblağda benim de payım olsun diyorsanız yukarıdaki adresten oyunun sayfasına gidebilir, minimum 1 dolar karşılığında istediğiniz fiyat etiketi üzerinden bundle’ı satın alabilirsiniz.

Humble Bundle 16 paketini satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER