Game of Thrones için Bir İlk!

0
16

IMDB puanı ve on milyonun üzerinde izlenme oranıyla gelmiş geçmiş en başarılı diziler arasında kendini gösteren Game of Thrones’un yeni sezonu için büyük bir güvenlik önlemi alındı.

Önümüzdeki ay altıncı sezonuyla tekrar hayranlarının karşısına çıkacak olan dizi, büyük bir heyecan içerisinde beklenmeye devam ediyor.

Hatırlanacağı üzere geçen yıl yayınlanan beşinci sezonuyla sızıntılara engel olamayan HBO, büyük bir skandala imza atmıştı. Beşinci sezonun ilk dört bölümü internete düşmüş ve HBO, ilk dört haftada önemli derecede reyting kaybetmişti. Bu sefer buna benzer bir durum yaşamak istemeyen yayıncı kuruluş, şimdiden önlemlerini almış durumda.

16-03/04/game-of-thrones-season-6-teaser-poster-1024x576.jpg

HBO tarafından yapılan açıklamaya göre, kanal tarihinde ilk kez bir dizininveya filmin yayın öncesinde medyayla paylaşılmayacağıbelirtildi. Böylelikle Game of Thrones’un yeni sezonunun ilk bölümü hakkında eleştirisel yazılar ve yorumlar göremeyeceğiz anlamına geliyorbu. Ayrıca hiçbir medya kuruluşuna dizinin kopyasının gönderilmeyeceğini belirten yayıncı şirket, geçen seneden ağır bir ders çıkarmış gibi gözüküyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER