Hublot Akıllı Saat Üretebilir

0
32

Dünyadaki saat piyasasında önemli bir konumda bulunan İsviçreli saat markası Hublot, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak akıllı saat üretimine gidiyor.

2014’ün son çeyreğinden itibaren oluşan rakamlar, Apple gibi firmaların ürettiği akıllı saatlerin, saat piyasasındaki devlerin satış rakamlarını geçmeye başladığı ifade edilmişti.

İsviçreli saat markaları her ne kadar akıllı saatlere karşı geleneksel duruşlarını devam ettirseler de, geçen yıl TAG Heuer, Android Wear SmartWatches çözümünü duyurmuştu.

Lükslüğü göz ardı etmeyerek 1500 dolar gibi fiyattan satışa sunulan ürün analistlerin yorumlarına rağmen, beklentilerin üzerine çıkmıştı.

TAG Heuer CEO’su Jean-Claude Biver tercihlerinin beklentilerinin üzerine çıkmasının ardından, artık akıllı saat çözümleri üretme konusunda yoluna devam edebileceklerini açıklamıştı.

16-03/17/panerai-with-smaller-watches.jpg

Bu bağlamda 1980 yılında kurulduktan sonra, ürettiği lüks saatler ile sınırlı sayıda bir kullanıcıya hitap etmeyi tercih eden Hublot, ürün kataloğuna akıllı saat çözümünü de ekliyor.

Android Headlines’da yer alan habere göre, Hublot 2017 yılının sonlarına ya da 2018 yılının başlarına doğru ilk akıllı saatini üretecek.

Böylece gelenek konusunda son derece tutucu olan İsviçreli firmalar da değişen şartlara bağlı olarak teknolojiye ayak uydurmaya başlayacaklar.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER