Galaxy S6 Edge+ İçin Android 6.0.1 Yayınlandı!

0
58

Samsung, Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini Galaxy Note 5’in ardından şimdi ise Galaxy S6 Edge+ için kullanıma sundu. Galaxy S6 Edge+modeli için yayınlanan Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi beraberinde birçok yenilikle geliyor.

Galaxy S6 Edge+ için Android 6.0.1 Marshmallow çıktı

Samsung, Galaxy S6 Edge+ modeli için Android 6.0.1 Marshmallowgüncellemesini nihayet bugün ülkemizde de dağıtmaya başladı.

Samsung’un beğenilen çift taraflı kavisli ekranını büyük ekranla buluşturan Galaxy S6 Edge+ modeli Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi sayesinde yenilenen TouchWiz arayüzüne kavuşurken kamera tarafında da önemli iyileştirmelere ev sahipliği yapıyor.

Galaxy S6 Edge+ için Android 6.0.1 Marshmallow Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz.

16-03/23/galaxy-s6-edge-plus-guncelleme-1.jpg

Galaxy S6 Edge+ için Android 6.0.1 Marshmallow güncelleme ayrıntıları

– Yeni TouchWiz, gelişmiş kullanılabilirlik ve güncellenmiş bir görsel tasarıma sahiptir.

Quick connect sayesinde bağlı olduğunuz cihazları ve önceki bağlantılarınızı görerek yakındaki cihazları kolaylıkla bulabilir ve bunlara bağlanabilirsiniz.

Parmak izi, güçlü bir koruma yöntemidir. Parmak izi eklemek için alternatif bir kilit açma yöntemi (desen, PIN veya şifre) gereklidir.

– Gelişmiş güç tasarrufu modu, arka plan verilerini kısıtlayarak pil ömrünüzü uzatır.

– Yeni titreşim modeli konsepti uygulandı.

– Şu öğenin ayarları sıfırlandı: Tema, E-posta, Simge/Widget.

Boyut: 1360,78 MB

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER