Batmobile Sessiz Sedasız İstanbul’a Geldi!

0
365

25 Mart tarihinde vizyona girecek olan Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi heyecanla bekleniyor. Türk Hava Yolları’nın ana sponsoru olduğu film için çeşitli reklam çalışmaları yapan ünlü havayolu şirketi şimdi ise Batmobile’ı İstanbul’a getirdi.

16-03/24/batmobile-2.JPG

Batmobile İstanbul’da!

Filmin son bölümünün Türk Hava Yolları uçağında geçtiği Batman v Superman: Adaletin Şafağı’nda kullanılan Batmobile ise ilk olarak Berlin’deITB fuarında sergilenmişti.

Geçtiğimiz günlerde 3. Köprüden geçeceği açıklanan Batmobile,AirportHaber’in yaptığı habere göre sessiz sedasız Türkiye’ye getirildi.

THY Kargo uçağıyla İstanbul’a getirilen Batmobile, 14 numarlı ambarda 3. Köprü yani Yavuz Sultan Selim köprüsüne çıkacağı günü bekliyor.

16-03/24/batmobile-1.JPG

Batmobile’ı kim kullanacak?

Sessiz sedasız ülkemizde getirilen Batmobile, Yavuz Sultan SelimKöprüsünde kullanılacak. Batman v Superman filminin başkahramanlarından olan Batman’ın mükemmel aracı Batmobile’ı kimin kullanacağı ise ortaya çıktı.

Ünlü gazeteci Ömür Gedik Twitter hesabından yaptığı açıklama ileBatmobile’ı kullanacağını belirtti. THY tarafından ise henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

16-03/24/batmobile-3.JPG

16-03/24/batmobile-5.JPG

16-03/24/batmobile-4.JPG

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER