Huawei,Kavisli Ekranlı Telefon Yapacak!

0
4

İlk olarak Samsung’un piyasaya sunduğu kavisli ekranlı telefonlar her geçen gün artıyor. Galaxy Note Edge ile birlikte hayatımıza giren kavisli ekranlı telefonlar Galaxy S6 edge ve Galaxy S7 edge ile çok daha işlevsel bir hal alırken BlackBerry’de yeni amiral gemi modelinde bu kavisli ekrana yer vermişti.

Ortaya çıkan yeni iddialara göre piyasadaki kavisli ekrana sahip telefonlar daha da artacak. Çin’in başaralı markalarından birisi olan Huawei yeni çıkan iddialara göre çok farklı bir kavisli ekranlı telefon hazırlıyor.

16-03/30/huawei-mate-8-body1-1459361420.jpg

Samsung’un çift taraflı kavisli ekranından farklı olduğu vurgulananHuawei’nin kavisli ekranın nasıl olacağına dair bir sızıntı henüz bilinmiyor. Ancak tahminlere göre Huawei, üst ve alt tarafta kavisli ekrana yer verecek.

Apple’ın geliştirdiği Force Touch teknolojisini de akıllı telefonlarda Mate Smodelinde ilk kullanan firma olan Huawei, yenilikçi kavisli ekrana sahip telefonunu bu yılın bitimine doğru tanıtması bekleniyor.

Henüz hakkında söylentiler dışında elle tutulur bir bilginin bulunmadığı bu modelinse Huawei Mate S2 olması bekleniyor. Cihaz hakkında ilerleyen dönemde yeni sızıntılar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER