Bu bileklik ile Tasarruf Edin!

0
18

First Direct’in Savezap bilekliği, başta finansal işlemler olmak üzere, kullanıcıların yaşamın her alanındaki tercihlerinde yanında oluyor.

Vücudundaki ihtiyacından fazla karbonhidrat, aşırı miktarda kafein vb. alımlarda kullanıcıyı uyaran yönde tepki veren bileklik, bir nevi yaşamınızdaki dengeyi sağlıyor.

16-04/01/first_direct_49_thumb800.jpg

Finansal işlemler kapsamında, cihazın bünyesine kaydettiğiniz hesaplimitinin üzerinde alışveriş yapma, ürün tercihlerinde bulunmaya çalıştığınızda bilekliğin tepkisi bu kez titreşim ile oluyor.

Kesenizi aşan hareketlerde bulunduğunuz takdirde, bileklik size titreşim veriyor ve elektrik çarpmış izlenimine kapılıyorsunuz.

Bilekliğinin bir diğer ilginç özelliği ise telefon kullanımında meydana çıkıyor. Telefonda gereksiz bir işlem yaparsanız titreşim yine devreye girebiliyor.

Yani, hesap bakiyeniz üzerinde kıyafet, yiyecek vb. herhangi bir harcama yapmaya çalıştığınızda, cihaz size elektrik veriyor.

Kullanıcıların harcamalarında bir nevi dikkatli olmaları için tasarlanan bileklik, hayattan bu gibi tasarruf beklentileri içinde olanlara biçilmiş kaftan olarak gözüküyor.

Cihaz henüz İngiltere pazarında 10 sterlin gibi bir fiyat ile AppleStore‘da satılıyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER