WhatsApp Kamera Güncellendi!

0
82

WhatsApp son dönemdeki radikal yeniliklere bir yenisini daha eklemek üzere. Şirket, popüler mesajlaşma uygulaması için kamera arayüzünü yenileyen güncellemeyi dağıtıma sundu.

WhatsApp yeni kamera arayüzü geliyor!

İlk olarak Beta sürecine dahil olan Android kullanıcıları için yayınlanan güncelleme, WhatsApp kamera arayüzünü daha modern bir yapıya bürüyor.Materyal Tasarım ile uyumluluk gösteren yeni kamera arayüzünde fotoğraf çekme butonu artık beyaz renkte.

WhatsApp yeni kamera arayüzü

16-04/02/whatsapp_android_update_camera_ui_ndtv1.jpg

Butonun sağ ve solunda yer alan LED flaş ve kamera değiştirme butonu da yine değişimden nasibini alıyor. Fotoğraf çekimi sonrası eklenen not bölümü ise en alta çekilmiş.

Eski ve yeni kamera arayüz karşılaşırması

16-04/02/whatsapp-camera-interface.jpg

Eski sürümde video kayıt esnasında çekim süresi sağ üst köşede yer alırken, yeni arayüzde çekim süresi tam ortaya alınıyor. Yine galeriden fotoğraf ve video gönderim ekranında da ufak çaplı değişim göze çarpıyor.

Kamera arayüzünü değiştiren güncellemenin önümüzdeki günlerdeAndroid kullanıcıları için dağıtıma sunulması bekleniyor. Dilerseniz öncesinde buradan APK dosyasını indirerek yeni kamera arayüzünü tecrübe edebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER