Samsung Galaxy S7 Kamerası Bozuk Çıktı!

0
168

Samsung‘un Galaxy S6 ile hayatımıza getirdiği yeni tasarım anlayışını devam ettiren Galaxy S7, her kesimden kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı.

Fakat bazı Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge sahipleri cihazlarının kamerasında garip bir problem olduğunu belirttiler.

Reddit üzerinden paylaştıkları problemde Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edgekullanıcıları, kameranın ağır çekim modunda çekim yaparken kopmalar ve gecikmeler yaşadıklarını belirttiler.

Konunun açılmasının ardından gelen onlarca yorum, problemin kronikolacak derecede yaygın olduğunu da ortaya koymuş oldu.

Kamera konusundaki başarısından dolayı satın aldıklarını belirten kullanıcılar, ağır çekim modunda böyle bir problem olmasını adeta skandal olarak nitelendirdiler.

Exynos işlemciye sahip olan modellerin aksine sadece Snapdragon 820 işlemciye sahip modellerde görülen bu problem hakkında Samsungtarafından herhangi bir açıklama gelmiş değil.

Ülkemizde satılan modellerin hepsi Exynos işlemciye sahip olduğu için endişe etmenize gerek yok fakat eğer yurtdışından getirilmiş Snapdragonişlemciye sahip bir Galaxy S7 veya Galaxy S7 Edge sahibiyseniz bu problemi yaşamanız muhtemel.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER