HTC 10 En İyi Kameralı Telefon Olacak!

0
61

Huawei P9’un da tanıtılmasının ardından gözler şimdi HTC 10 modeline çevrildi. Kötü günler geçiren Tayvanlı şirketin büyük umutlar bağladığı amiral gemisi akıllı telefon 12 Nisan’da resmen açıklanacak. Öncesinde iseHTC yayınladığı tanıtımlarla telefona olan ilgi ve merakı artırmayı sürdürüyor.

Kısa süre önce HTC 10’un en iyi BoomSound’a sahip olacağını bildiren HTCbu defa kamera noktasındaki iddiasını ortaya koyan bir tanıtım videosu yayınladı. HTC’ye göre HTC 10 “Şimdiye kadar ki en iyi fotoğraf ve video çekimi sunan telefon” olacak.

HTC 10 En İyi Kameralı Telefon!

Yayınlanan video HTC 10 kamerasının gündüz, düşük ışık, ağır çekim, hareketli ve makro gibi birçok çekim senaryosunda bir hayli iddialı olacağını gösteriyor.

Kamera odaklı Huawei P9 tanıtılır tanıtılmaz kamera tarafındaki iddiasını ortaya koyan bir video yayınlayan HTC, henüz kesinlik kazanmasa da, HTC 10 modelinde 12MP çözünürlüklü Ultrapiksel bir kamera kullanacak. Daha önceki Ultrapiksel kameralara göre fotoğraf ve video çekim kalitesini önemli ölçüde iyileştirecek yeni sensör, aynı zamanda HTC’yi mobil kamera rekabetinde önemli bir yere taşıyacaktır.

HTC 10’nun; 5.15 inç büyüklüğünde Quad HD Super LCD 5 ekran, Snapdragon 820 işlemci, 4GB RAM, 32GBdahili depolama, 12MP Ultrapiksel arka kamera, Android 6.0.1, Sense 8.0 kullanıcı arayüzü, parmak izi tarayıcısı ve USB Type-C bağlantı noktası gibi özelliklere sahip olması bekleniyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER