Karşınızda Elektrikli Bisiklet!

0
102

Ana mil üzerinde bulunan motor ile birlikte, güçlü bir sürüşü, kusursuzca sunan FLUX elektrikli bisikletler, kategorideki diğer rakiplerine göre daha hafif bir yapıda.

En önemli özelliği olan, Tesla Model S için kullanılan bataryaların FLUX’ta da bulunması, onu sınıfının en iyisi yapıyor.

FLUX, Roadster, Trail ve Attack olmak üzere üç farklı model ile geliyor. 5adet sürüş moduyla, ister pedal çevirip, ister motorun gücünden faydalanabiliyorsunuz. İçindeki Tesla Model S’te kullanılan lityum yüksek kapasite batarya ile ayrıca ortalama 70 kere bir iPhone şarj edilebilir.

16-04/07/elektrikli-bisiklet-flux-attack.jpg

FLUX elektrikli bisiklet özellikleri

Saatte 40 km hıza çıkabilen FLUX, bir şarj ile 70 km yol gidebiliyor. 165 kilo maksimum yük ile tepeleri tırmanabilen bisiklet, 6 saatte şarj oluyor.

Şarj edilme işlemi için bisiklete gerek olmadığından, şarj için ürünün taşınmasına gerek yok. 22 kg ağırlığındaki FLUX’ın en büyük avantajı, orta motor sistemi kullanması.

Ana mil üzerindeki motor, diğer elektrikli bisikletlere kıyasla daha az devre ve kabloyla ulaşım sistemine sahip olduğundan, gücü 3 kat daha yüksek sunuyor.

Böylece bisikletin tırmanma ve en yüksek hıza çıkması kolaylaşıyor.Hidrolik disk frenleri, Shimano vites sistemi, arka aydınlatmalı LCD ekran gibi özellikleriyle göz dolduran FLUX, 27.5 jantlara sahip.

Roadster’dan farklı olarak Trail ve Attack sürümlerinde alüminyum gövdeye süspansiyonlar ekleniyor. Ayrıca Attack sürümünde kullanılan batarya,468WH yerine 612WH. FLUX Attack kısacası, dağlara hakim olmak için yapılmış.

Indiegogo üzerinde 50 bin dolar hedefe sahip olan FLUX, şimdiden 208 bin dolar toplamış durumda. FLUX Roadster 1099, FLUX Trail 1299, FLUX Attack 1799 dolardan satın alınabilir durumda.

FLUX elektrikli bisikletler hakkında daha fazla bilgi almak için, buraya tıklayarak Indiegogo sayfasına gidebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER