LG G5 SE İlk Detaylar!

0
42

Apple cephesinde iPhone SE modelinin tanıtılmasının ardından rakipleri de boş durmadı. Uzun bir süredir konuşlan LG G5 SE modeli ise Rusya’da ortaya çıktı. Ancak LG G5 SE, iPhone SE modeline nazaran boyut olarak aynı değil ama özellik olarak daha küçük.

İşte LG G5 SE

Rusya’da listelenen LG G5 SE, beklendiği üzere küçük boyutlarda değil deLG G5 ile aynı boyutta karşımıza çıktı. Tasarım olarak nerdeyse hiçbir farklılığın bulunmadığı modelde tek fark donanım tarafında karşımıza çıkıyor.

16-04/22/lg-g5-2.jpg

Düşük işlemci!

LG G5 ile LG G5 SE modellerinin en büyük farkı donanım tarafında karşımıza çıkıyor. Snapdragon 820 yerine Snapdragon 652 işlemcinin kullanıldığı modelde ayrıca 4 GB yerine 3 GB RAM kullanılmış.

Her iki modelde de 5.3 inç büyüklüğünde Quad HD ekran kullanılırken, 16 Megapiksel ve 8 Megapiksel çözünürlüğündeki çift kamera yerini koruyor. Yine 8 Megapiksellik ön kameranın kullanıldığı modelde modüler yapı ile desteklenen 2800 mAh batarya mevcut.

Her iki model arasındaki bir diğer fark ise kasa kalınlıklarında karşımıza çıkıyor. LG G5 7.7 mm kalınlığında iken LG G5 SE 7.3 mm kalınlığa sahip.LG G5 SE modelinin Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği konusunda ise herhangi bir açıklama mevcut değil.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER