Sherlock Holmes 3 Çıkıyor!

0
88

Sir Arthur Conan Doyle tarafından 1887 yılında Kızıl Dosya adlı gazete hikayesi ile başlayan Sherlock Holmes karakteri, dedektiflik ve macera romanı severlerin en sevdiği figürlerden biri haline gelmiştir.

Önsezisi, merakı, zekası ve kendini dünyadaki diğer tüm varlıklardan üstün gören kibiri ile okurlar tarafından çok sevilen Sherlock Holmes’un ünü zamanla kitaplarla sınırlı kalmayarak, dizilere, filmlere, tiyatrolara konu olmuştur.

Sherlock Holmes’un son dönem sinemasına aktarılan sürümleri ise 2009 ve 2011 yıllarında izleyici ile buluşmuş; bu buluşmada Sherlock Holmes ve ebedi dostu Dr. Watson rolünde Robert Downey JR. Ve Jude Law eşlik etmişti.

İlk filmine nazaran beklentilerine altında kalan ikinci film sonrasında ise yapımcılar filme bir süre ara vemeye karar vermişlerdi.

Üzerinden 5 sene geçmesine rağmen yapımcılar tarafından film ile ilgili bir açıklama yapılmaması, bu film serisinin sonlanabileceği anlamına geliyordu.

Fakat, şimdiki süreçte  Shortlist’te yer alan bilgilere göre Sherlock Holmesserisinin üçüncü filmi yakında izleyicilerle buluşacak.

16-04/22/4202962-sherlock-holmes-movie-poster-normal.jpg

Sherlock Holmes’un Çekimlerine Başlanıyor

Başrollerinde yeniden Robert Downey JR. ve Jude Law’ın yer alacağı Sherlock Holmes 3 filminin çekimlerine 2016 bitmeden başlanacak.

Robert Downey JR. konuyla ilgili yaptığı açıklamada, filmin çekimlerine henüz yıl bitmeden başlayacaklarını belirtti.

Filmi Skype üzerinden çekmeleri halinde 1 haftada bitirecekleri şeklinde bir espri yapan ünlü oyuncu bu tür prodüksiyonların çok zorlu ve yorucu bir süreci içerisinde barındırdığını sözlerine ekledi.

Sherlock Holmes(2009), Sherlock Holmes 2: Gölge Oyunları(2011)yıllarının ardından çekilecek serinin üçüncü filminin yönetmenlik koltuğunda yeniden Guy Ritchie oturacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER