Kobo Markası Türkiye’de!

0
119

D&R, Türkiye’deki e-kitap okuyucularına en iyi deneyimi sunmak için dünyanın e-kitap devi Kobo ile işbirliği yaptığını açıkladı.

İşbirliği ile Kobo’nun e-kitap okuyucu cihazları ve milyonlarca içerik Türkiye’deki tüketicilere de sunulacak.

2016 yılının ikinci çeyreğinde başlayan bu işbirliğinde D&R, e-kitap okuyucularına; e-kitap okuyucu cihazları: Kobo Aura H2O, Kobo Glo HD,Kobo Touch ve Kobo’nun tüm uluslararası kitap kataloğunu sunuyor.

Kobo, D&R mağazaları, www.dr.com.tr ve www.idefix.com adreslerinden satışa sunulmaya başlandı.

Kobo, okuyucularına diledikleri yerde ve zamanda, daha sık kitap okumalarına destek olma misyonuyla; 190 ülkede, 68 farklı dilde, 4.7 milyon içerik sunuyor.

Kullanıcılar, iOS, Android, BB10 ve Windows platformlarındaki ücretsiz e-kitap okuyucu uygulamalarını kullanarak mevcut cihazlarını bir e-kitap okuyucuya çevirebiliyorlar.

Kobo ile yapılan işbirliği çerçevesinde D&R 4.7 milyon yabancı dilde ve15.000 Türkçe içerik ile zengin e-kitap arşivini tüm dünyada kitapseverler ile buluşturuyor.

Kobo Aura H2O özellikleri

Kobo Aura H2o, su ve toz geçirmeyen yapısı sayesinde kumsalda ya da banyoda kısaca her yerde endişelenmeden e-kitap okuma deneyimi sunuyor. IP67 sertifikası ile 1 metre derinlikte suda 30 dakikaya kadar su geçirmezlik özelliği sunuyor.

16-04/27/kobo-1461765592.jpg

6.8” genişliğindeki anti parlaklık ve Carta E Ink özelliğine sahip dokunmatik ekran, güneşli bir günde baskı kitap okuyormuş hissi yaratacak kadar konforlu bir deneyim yaşatıyor.

Ayarlanabilir ışık özelliği, ışığı yatay bir şekilde sayfaya yönelttiği için okuyucunun gözleri yorulmuyor ve keyifli bir okuma platformu sağlıyor. Clarityscreen+ özelliği HD görüntü sunuyor.

Kobo Aura H2o 649 TL ile satışa sunuluyor.

Kobo Aura H2o satın almak için tıklayın.

Kobo Glo HD özellikleri

Kobo Glo HD, 6”HD Carta E Ink’in HD 300 ppi dokunmatik ekranı, ayarlanabilir punto, boyut ve satır aralıkları sayesinde kitaba en yakın görüntüyü sunuyor.

16-04/27/koboo.jpg

Anti parlaklık özelliği sayesinde aydınlık, komfor ışığı özelliği sayesinde ise karanlık ortamlarda rahat kitap okumaya olanak sağlıyor.

Kobo Glo HD 429 TL ile satışa sunuluyor.

Kobo Glo satın almak için tıklayın.

Kobo Touch 2.0 özellikleri

Kobo Touch 2.0, direkt gün ışığında okumayı kolaylaştıran, 6” 167 ppi yansıma engelleyici dokunmatik ekranı ile doğal okuma deneyimi sağlıyor. Cihazın 1GHz işlemcisi sayfayı kolaylıkla çevirmeyi sağlıyor.

Kobo Touch 2.0 329 TL ile satışa sunuluyor.

Kobo Touch 2.0 satın almak için tıklayın

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER