Modern Warfare Remastered Çıkıyor!

0
82

Uzun zamandır dedikodusu süren Call of Duty: Modern Warfare Remastered ile ilgili yeni bir gelişme daha ortaya çıktı.

Geçtiğimiz gün Call of Duty: Infinite Warfare sızıntıları yaşanmıştı. Ancak sonradan gelen ve sızdırılan bir ön sipariş kartına baktığımızda ise Call of Duty: Infinite Warfare haricinde, Call of Duty: Modern Warfare Remastered da ortaya çıktı.

Kuzey Amerika‘daki bir oyun mağazasına Activision tarafından dağıtılan bu kartın üzerinde, Call of Duty: Infinite Warfare‘ın Legacy Edition sürümünü satın alan kullanıcılara, serinin en etkili serisi olan Modern Warfare‘ın yeni nesil için yeniden yapılandırarak sürülmesi planlanan Call of Duty: Modern Warfare Remastered‘ın hediye edileceği gözüküyor.

16-04/27/146173739117.jpg

Ayrıca görsel üzerinde de Call of Duty: Infinite Warfare‘ın, 4 Kasım 2016tarihinde piyasada olacağı belirtilmiş durumda.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered‘ın sadece yeni nesil konsollara mı geleceği, yoksa ayrı bir şekilde de satılıp satılmayacağı da şimdiden merek konusu. Henüz bu konuda kesin ve resmi açıklama yok. Bu sızıntıların resmiyetinin ise 3 Mayıs‘ta aydınlanması bekleniyor.

Activision halen bu konuda sessizliği korurken, geçtiğimiz sene ilk defaRemastered dedikodusu ortaya çıktıktan sonra oyuncular, Modern Warfare 2‘nin Remastered sürümünü istediklerine dair imza kampanyası başlatmış ve bu kampanyada 200.000‘in üzerinde imza toplamışlardı.

Zaten Call of Duty 4‘ten beri aynı teknoloji ve dinamikler üzerine kurulu olan Call of Duty‘nin, daha yüksek çözünürlüklerde yeni nesile çıkması pek zahmetli olmasa gerek. Umarız yakın zamanda Modern Warfare‘da, Black Ops serisi de yeni nesil gelir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER