Sıradışı kulaklık Blitz!

0
145

Indiegogo ve Kickstarter üzerinde sıklıkla karşımıza çıkan kulaklıkların her biri bizlere farklı bir özellik sunabiliyor. Bu haftanın ismini duyuran ürünü ise Blitz kulaklıklar. USB Type-C’nin yaygınlaşmasıyla birlikte, 3.5 mm jackgirişine sahip olmayan bu kulaklıklar Indiegogo üzerinde bağış topluyor.

Tabletler, dizüstü bilgisayarlar, telefonlarla uyumlu olan, katlanabilen ve kulağa göre ayarlanabilen Blitz, yüksek çıkışlı nedimiyum manyetiklere, stereo ses ve hassas bass tepki süresine sahip.

Dış çevre gürültü kesme özelliği ve içindeki mikrofonuyla, telefon çağrılarını cevaplamaya da yarayan kulaklık, üzerindeki butonlar ile ses kontrolü yapmaya da olanak sağlıyor.

16-05/02/usb-type-c-kulaklik.png

USB Type-C kullanan ilk kulaklık

2016 yılının yeni standardı olması beklenen USB Type-C, kulaklıkla birleştiğinde geleceğe dönük bir yatırım olabilir. Siyah ve beyaz olarak iki farklı renk seçeneğiyle gelen Blitz, 220 gram ağırlığa, 1.3 metre kabloya,32 ohm empedans, 15Hz – 22000Hz frekans tepkisi, 110 dB ses düzeyine sahip.

USB Type-C kullanan ilk ve ucuz kulaklık şeklinde duyurulan Blitz,Indiegogo üzerinden en ucuz 79 dolara satın alınabiliyor. 500 dolar hedefe sahip projede 900 dolar şimdiden toplanmış durumda.

Blitz kulaklıkları hakkında daha fazla bilgi almak için, buraya tıklayarakIndiegogo sayfasına gidebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER