G2A’dan Ramazan’ı Karşılayan Etkinlikler

0
19

G2A.COM geçen sene olduğu gibi bu sene de bizleri Ramazan kampanyası ile karşıladı. Üstelik bu sene sadece fırsat indirimleri değil büyük ödüllü çekilişler, yarışma ve bir de video mevcut.

Ramazan ayı için G2A tarafından çekilen videoyu aşağıdan görebilirsiniz.

Bunun yanında G2A.COM TR Facebook adresine girdiğinizde Bubble Boy yarışmasına katılarak 100€ değerinde bir hediye kartını Ramazan sonunda kazanma imkanınız mevcut.

G2A’den Ramazan ayına özel üçüncü etkinlik ise ASUS ile işbirliği ile yapılan muhteşem yarışma. Her hafta düzenlenecek olan yarışmalarda bir adet ASUS markalı oyun donanımı, 2 adet AAA oyun, 1 adet 10€ değerinde hediye kartı, 2 adet 5€ değerinde hediye kartı ve 2 adet 3€ değerinde hediye kartından bir tanesini kazanma imkanı bulacaksınız. Yarışmaya katılmak isteyenleri buradan alalım.

Son olarak G2A.COM’da Ramazan için özel olarak açılan sayfada sizi 3 farklı paket bekliyor. Muhteşem fırsatlarla dolu bu paketler içinde 3 adet oyun ve 2€’luk hediye kartı mevcut. Eğer paket içindeki oyunlar halihazırda varsa üzülmeyin çünkü bu paketler her hafta yenilecek, bu şekilde kolleksiyonunuzdaki eksik oyunlara oldukça iyi fiyatlarla ulaşmış olacaksınız.

Sonrası G2A’dan Ramazan’ı Karşılayan Etkinlikler Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER