Galaxy Note 7 güvenlik çıtasını yükseltiyor, iris tarayıcısıyla geliyor!

0
20

Galaxy Note 7 güvenlik çıtasını yükseltiyor, iris tarayıcısıyla geliyor!

Samsung'un yeni akıllı telefon modeli olacak olan Galaxy Note 7 ile ilgili yeni bilgiler var. Son sızıntılar, cihazda iris tarayıcısı olacağını gösteriyor.

Samsung görünüşe göre 2016'nın ilk yarısının defterini kapatmış ve ikinci yarısı için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Firmanın yılın ikinci yarısındaki en iddialı modelinin ise Galaxy Note 7 olacağını zaten biliyorduk. Evet, cihazın ismi Note 7 olacak. Sebebini ise buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bugün bu Galaxy Note 7 modeliyle ilgili yeni bir sızıntı gün yüzüne çıktı. Gün yüzüne çıkan bir ekran görüntüsü, Galaxy Note 7'de güvenlik seçeneği olarak iris tarayıcısının da bulunacağını işaret ediyor.

Belirtilene göre, Samsung Galaxy Beta Programı üzerinden yüklenebilir olan beta ile birlikte sızan ekran görüntüsü, cihazların Gizlilik ayarlarında yeni bir seçeneği daha gösteriyor. Bu seçenek ise herkesin tahmin ettiği üzere iris tarayıcısı ile ilgili. Yani Galaxy Note 7 görünüşe göre iris tarayıcısına sahip Samsung'un ilk telefonu olacak.

Samsung ön hazırlığı yaptı!

Diğer taraftan Samsung iris tarayıcılı ilk cihazı Galaxy Tab Iris'i duyurarak, iris tarayıcısı için ön hazırlığını yapmıştı.

Galaxy Note 7'de Android N bekleyenler üzülebilir

Samsung, iPhone 7 Plus'ı Galaxy Note 7 edge ile vuracak!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER