Samsung Galaxy Note 6’nın Boyutu ve İki Kenardaki Kavisli Ekranı Ortaya Çıktı

0
24

Daha önce Samsung Galaxy Note 6’nın taslak çizimlerine ait birtakım görseller ortaya çıkmıştı. Şimdi de Samsung’un yeni telefonunun taslak çizimine ait yeni bir görsel sızdırıldı.

Twitter’daki Shai Mizrachi isimli kullanıcının paylaştığı görselde telefonun boyutları ve iki kenarındaki kavisli ekranı görünüyor. Paylaşılan görsele göre telefon 7,8 mm kalınlığında, 153 mm uzunluğunda ve 74,5 mm genişliğinde olacak. Samsung Galaxy Note 5 ise 7,6 mm kalınlığa, 153,2 mm uzunluğa ve 76,1 mm genişliğe sahipti.

The next Note is here: Curved screen, different dimensions.
153mmX74.5X7.8 #Note6 #Samsung #Leak @AndroidAuth pic.twitter.com/1NnWUqczTH

— Shai Mizrachi (@ShaiMizrachi) 3 June 2016

Bununla birlikte Twitter’da çıkacak olan telefonlarla ilgili sürekli olarak sızıntı bilgi paylaşan @evleaks kullanıcı adlı Evan Blass da geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy Note 6’nın tanıtım etkinliğinin iki ay sonra gerçekleşeceğini belirtmişti.

Galaxy Note 6/7 launch event is almost exactly two months away.

— Evan Blass (@evleaks) 2 June 2016

Samsung’un yeni telefonuyla ilgili bir başka önemli bilgi de telefonun ismiyle ilgili. Bazı haberlere göre yeni Galaxy Note serisi telefonun isminin Galaxy Note 6 değil, Galaxy Note 7 olacağı söyleniyor.

Sonrası Samsung Galaxy Note 6’nın Boyutu ve İki Kenardaki Kavisli Ekranı Ortaya Çıktı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER