TP-LINK TL-MR6400: TP-LINK’ten Yeni 4G Router

0
31

TP-LINK’in TL-WR6400 model 4G router’ı ile sabit internet bağlantısı olmayan yerlerde yüksek hızda Wi-Fi ağı kurabilirsiniz.

TP-LINK, TL-WR6400 model 4G router’ını Türkiye’de satışa sundu. TL-WR6400 ile 4.5G bağlantısı ile her yerde, her zaman bir Wi-Fi ağı oluşturarak özellikle yazlık evler gibi sabit internet bağlantısı olmayan yerlerde internet sorununuzu çözebilirsiniz.

300Mbps’e kadar hız sunan cihaz ile yüksek çözünürlüklü videoları rahatlıkla izleyebilir ya da herhangi bir kesinti olmaksızın online oyun oynayabilirsiniz. Dahili antenleri bulunan ve bu sayede Wi-Fi kapsama alanı yüksek olan bu ürün, 4G LTE teknolojisinin avantajlarından faydalanmanıza olanak tanıyor. Ayrıca bu router, 4G bağlantısını birden fazla cihaza paylaştırmanıza imkan sağlıyor.

TL-MR6400İçinde bir 4G LTE modem bulunan cihazın arkasında yer alan SIM kart yuvasına 4.5G destekli SIM kart takılarak cihaz çalıştırılıyor ve böylece 4G Wi-Fi ağı kurulmuş oluyor. Ayrıca TP-LINK TL-WR6400, üzerinde yer alan LAN/WAN giriş yuvası sayesinde istendiğinde kablo, fiber ya da DSL modemlere bağlanabiliyor.

Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı 161 dolar olan cihaz ile ayrıntılı bilgiye buradaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sonrası TP-LINK TL-MR6400: TP-LINK’ten Yeni 4G Router Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER