Modüler Kapaklı Telefon Geliyor

0
10

Modüler telefondan sonra şimdi de modüler arka kapağa sahip telefon geliyor. Bir japon firması olan NuAns, Neo isimli bu telefonunda kullanıcı tamamen kendi isteğine göre dış kasayı farklı materyaller ile şekillendirebiliyor. Aksesuar dünyasına basit ve farklı bir boyut getirmiş olan firma, cihazı bu sene kılıfları ile birlikte CES 2016’da tanıttı. Haziran sonunda Kickstarter üzerinden satışa çıkartılacak olan telefon Windows 10 işletim sistemi ile gelecek.

Teknik özellikler bakımından gayet yeterli sayılabilecek bir cihaz. Cihazda Snapdragon 617 SoC işlemci, 5 inç HD ekran, 2GB ram, 16GB depolama alanı ve USB tip C mevcut. Üretici özellikle “Two-Tone (iki ton)” ifadesine vurgu yapıyor. Bunun sebebi telefonun kaplamasını değiştirmek istediğinizden telefon tam ortadan ikiye bölünmüş gibi iki ayrı parça olarak değişiyor. Bu sayede istediğiniz kombinasyonu yapabiliyorsunuz.

Sonrası Modüler Kapaklı Telefon Geliyor Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER