Huawei P9, Gittigidiyor’da Ön Siparişe Açıldı

0
60

Leica desteği ile üretilen çift arka kameralı Huawei P9, avantajlı bir kampanya ile Gittigidiyor üzerindenön siparişe açıldı. Ayrıca Huawei P9’u ön siparişle satın alanlar, 550 TL değerindeki Harman Kardon taşınabilir hoparlörün de sahibi olacak.

Huawei’nin mobil fotoğrafçılığa yeni bir bakış açısı getiren son amiral gemisi P9, özel fırsatlarla Gittigidiyor’da yerini aldı. Gittigidiyor’daki cadde sekmesinde bulunan Huawei resmi satış sayfasından ulaşılabilen Huawei P9, avantajlı bir kampanyayla ön siparişe sunuldu. Huawei P9’u ön sipariş döneminde satın alanlar, sınırlı sayıdaki ve 550 TL değerindeki Harman Kardon marka taşınabilir Bluetooth hoparlöre de sahibi olacak. Ayrıca bu hoparlör, şarj ünitesi işlevine de sahip.

Huawei P9 2

VIP Garanti Servisi de Huawei P9 ile birlikte kullanıcılara sunulan bir başka avantaj. Huawei VIP Hizmet kapsamında, satış tarihinden itibaren üç ay içerisinde oluşan ekran hasarları, Huawei garantisi altında olacak ve bir sefere mahsus olmak üzere hasarlı ekran ücretsiz olarak değiştirilecek. VIP Garanti Servisi, ön siparişe özel olarak sunulan bir hizmet olmadığını ve tüm Huawei P9 kullanıcılarının bu hizmetten faydalanabildiğini de belirtelim.

Gittigidiyor’daki resmi Huawei sayfasını ziyaret edenler; P9’un yanı sıra G8, P8 Lite, GR5 ve Y5C modellerine de göz atabilirler.

Huawei P9, Gittigidiyor’da 2.399 TL’lik tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile kullanıcılara sunuluyor.

Sonrası Huawei P9, Gittigidiyor’da Ön Siparişe Açıldı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER