AirTies, Singapur’a WiFi Mesh Teknolojisini Götürüyor

0
20

Kablosuz yaşamın Türkiye’de en bilinir markası olan AirTies geliştirdiği WİFİ Mesh teknolojisini Singapur’a götürdü. Bu teknoloji müşteri yönlendirme teknolojisiyle Singtel WiFi Mesh, erişim noktaları arasında aktif ve dinamik geçiş sağlıyor ve evinizin her köşesinden daha gelişmiş WiFi performansı almanızı sağlıyor.

PhilippeAirTies CEO’su Philippe Alcaras yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Evlerdeki kablosuz bağlantılı cihaz sayısının artması, UHDTV ve oyun konsollarının günümüzdeki yüksek hızlı bağlantı ihtiyacı bağlantı noktalarını değiştirerek ve ağdaki en uygun iletim yolunu seçerek optimum ağ genişliğini sağlayan Mesh teknolojisini önemli bir dönüm noktası yapıyor. Global operatörler, müşterilerini memnun edebilmek için daha stabil ve güvenilir geniş bant çözümlerine ihtiyaç duyuyor ve AirTies da bu noktada pazardaki ihtiyacı karşılıyor. Singapur’da ülkenin en büyük geniş bant sağlayıcılarından SingTel’le ayrıcalıklı olarak çalışmaktan mutluyuz.”

Singtel Singapur’un Yöneticisi Goh Seow ise “Üstün geniş bant kapsama alanımızı ve bağlantımızı geliştirmek için Singtel WiFi Mesh teknolojisini başlattık. Singtel WiFi Mesh, kapsama alanın genişletip optimize ederek müşterilerimizin Singtel ağ ve TV hizmetlerinden üst noktada keyif almalarını sağlayacak” dedi.

Sonrası AirTies, Singapur’a WiFi Mesh Teknolojisini Götürüyor Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER