EA’in E3’te Açıkladığı Her Şey

0
26

EA’in E3 konferansı dün gerçekleşti ve ünlü oyun firması Battlefield 1, Titanfall 2 ve FIFA 17 gibi birçok önemli oyununa dair detayları bizlerle paylaştı. Oyunlarla ilgili ilk detaylara ve videolara bir göz atalım.

Battlefield 1

EA DICE tarafından geliştirilen Battlefield 1, beklenildiği üzere Frostbite oyun motoruyla geliştiriliyor ve Birinci Dünya Savaşı’nı konu alıyor. 21 Ekim 2016’da Windows, Playstation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak oyunla ilgili olarak basın konferansında 48 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

Titanfall 2

Titanfall’un devam oyunu olan Titanfall 2, EA’in konferansta açıkladığı önemli oyunlardan biriydi. İlk oyunun aksine Titanfall 2’de tek kişilik oyun modu da bulunacak. Bununla birlikte Titanfall, ilk olarak Xbox One için çıkış yapmış, daha sonra ise Xbox 360 ve bilgisayar için piyasaya sürülmüştü; Playstation platformuna ise çıkış yapmamıştı. Titanfall 2 ise bilgisayar, Playstation 4, Xbox One için çıkacak. Oyunun çıkış tarihi ise 28 Ekim 2016.

Star Wars

EA’in önümüzdeki yıllar için birden fazla Star Wars temalı oyun planı bulunuyor. 2017 yılında Battlefront 2’nin oyunseverlere sunulması planlanıyor. Bununla birlikte Respawn Entertainment’in üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir oyun projesi bulunuyor. Ayrıca Visceral Games’in de detayları açıklanmayan bir Star Wars oyunu üzerinde çalıştığı belirtiliyor ve bu oyunun 2018 yılında çıkış yapması bekleniyor.

Mass Effect: Andromeda

Mass Effect serisinin son oyunu, geçtiğimiz seneki E3 fuarında duyurulmuştu. Bu seneki fuarda ise oyunla ilgili birçok detay paylaşıldı. Özellikle yüksek kalitedeki grafikleriyle dikkat çeken Mass Effect: Andromeda, Frostbite oyun motoruyla geliştiriliyor. Oyunun 2017’nin ilk çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor.

FIFA 17

Yeni çıkacak olan FIFA oyunundaki en büyük yenilik, oyundaki hikaye modu olacak. Bu hikaye modunda kullanıcılar Alex Hunter adlı bir karakterle Premier League’de mücade edecekler. “The Journey” isimli hikaye modu, oyunun Playstation 3 ve Xbox 360 versiyonlarında bulunmayacak. Bu hikaye modu, oyuna yeni bir soluk getirebilir.

Madden NFL 17

Yeni Madden NFL oyunundaki en önemli değişiklik, yeniden düzenlenen Franchise modu. Madden NFL 17, Ignite oyun motoruyla EA Tiburon tarafından geliştiriliyor. Oyun, 23 Ağustos’ta Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Sonrası EA’in E3’te Açıkladığı Her Şey Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER