TP-LINK’ten karne hediyesi

0
5

Neffos C5 modeli ile akıllı telefon pazarına giren TP-LINK, yaklaşan tatil nedeniyle bir kampanya başlattı. Çocuklarına karne hediyesi olarak akıllı telefon almak isteyenler, kolay kullanılan, eğlenceli özelliklerle donatılmış ve uygun fiyatıyla dikkat çeken Neffos C5'i aldıklarında bir power bank'a da sahip olacaklar. Hepsiburada, Gittigidiyor, Webdenal, İstanbul Bilişim, N11.com gibi online mağazalarda geçerli olan kampanyada Neffos C5 ile TP-LINK TL-PB5200 model power bank ücretsiz olarak veriliyor.

Haziran ayı sonuna kadar devam eden kampanyada KDV dahil 699 TL fiyata çift SIM kartlı, 5 inç ekrana sahip Neffos C5'in yanında 5200mAh pile sahip TL-PB5200 hediye ediliyor. Karne ya da tatil hediyesi olarak Neffos C5 alanlar, herhangi bir yerde Neffos C5'in şarjı azaldığında ya da bittiğinde kısa sürede telefonu TL-PB5200 power bank ile şarj edebilecek. Bu sayede iletişim ve eğlence hiç kesintiye uğramayacak.

4G LTE teknolojisini destekleyen Neffos C5, 5 inç'lik HD IPS ekrana sahip. Daha parlak, daha keskin, daha belirgin renkler sunan telefon ile mükemmel görüntü deneyimi yaşanıyor. Android 5.1 işletim sistemine sahip olan Neffos C5, kullanımı kolaylaştıran ve kişiselleştiren ara yüzü ile farklı bir mobil deneyim sunuyor. 8M piksel arka, 5M piksel ön kamerası olan Neffos C5, geniş açılı lensi sayesinde özçekimlerde (selfie) çok daha fazla kişiyi kadraja alabiliyor. Arka tarafta yer alan çift LED flaşı sayesinde güneş battıktan sonra da yüksek kalitede fotoğraflar çekilebiliyor. Akıllı Mod özelliği sayesinde 8 farklı görüntü tipi için (İnsan, Manzara, Gece, vb) renk, parlaklık ve zıtlık ayarları otomatik olarak yapılabiliyor.

Neffos C5 ile ücretsiz hediye edilen TL-PB5200 power bank, yaklaşık 18 USD değerinde bir ürün. Neffos C5 gibi tüm akıllı telefonları ve tablet bilgisayarları şarj edebilen power bank, tam kapasitede iken akıllı telefonları birkaç kez şarj edebiliyor. Kendisi de iki saat gibi bir sürede yüzde 90 şarj olarak tekrar kullanılabilen ürün, kısa devre, yüksek voltaj, aşırı gerilim, aşırı şarj, aşırı deşarj ve aşırı ısınma gibi altı farklı koruma özelliğine sahip güvenli bir ürün.

Neffos C5 hakkında ayrıntılı bilgi için: http://www.neffos.com/tr/product/details/C5

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER