Yeni God of War büyüleyecek!

0
61

God of War, PlayStation için en önemli oyunlardan bir tanesi. İlk PlayStation hariç tüm PlayStation'ların amiral gemisi oyunu, Yunan mitolojisini temel alıyor ve size savaş tanrısı Kratos'un denetimini veriyor. Sony, bugün serinin yeni oyununu resmi olarak duyurdu.

Gösterilen oyun içi videoda Kratos ve muhtemelen oğlu, canavarları alıştığımız biçimde kesip, biçiyor ve avlıyor. Sony, oyunun devam niteliğinde mi, yoksa baştan oluşturulmuş bir oyun mu olduğunu açıklamıyor ancak yeni oyun, muhtemelen daha önceki bir dönemde geçiyor. Orijinal God of War'da Kratos'un ailesini bilmeden öldürdüğü bilindiğinden, yeni God of War'un daha önceki bir devirde geçiyor olması muhtemel.

God of War – E3 2016 Gameplay Trailer | PS4Here's the God of War gameplay trailer, which premiered at E3 2016. May contain content inappropriate for children, visit for rating information

Video dövüşleri üçüncü kişi gözünden yansıtıyor ancak şaşırtıcı biçimde şiddete o kadar çok odaklanmıyor. Oyun hakkında bildiklerimiz henüz çok kısıtlı, bu yüzden biraz daha beklememiz gerekecek. Yeni God of War'un çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER