Bethesda, Fallout 4 ve Skyrim benzeri oyunlar geliştiriyor

0
57

Bethesda, Fallout 4 ve Skyrim benzeri oyunlar geliştiriyor

Resmi olarak açıklama geldi. Bahsedilen oyunların detayları nedir?

E3 2016'daki tanıtımlarıyla dikkat çeken Bethesda'nın oyunseverler için başka sürprizleri de olacak. Geçtiğimiz günlerde IGN'e konuşan Todd Howard, The Elder Scrolls 6 üstünde çalıştıklarını onaylarken, yeni oyunun daha uzun bir yola sahip olduğunu belirtti. Kısacası yakın zamanda The Elder Scrolls 6'la alakalı herhangi bir şey görmeyeceğiz.

Howard sözlerine ek olarak The Elder Scrolls 6 dışında iki büyük proje daha geliştirdiklerini de vurguladı. Howard'ın açıklamalarını biraz daha detaylandıran Bethesda'dan Pete Hines oldu. Bethesda'nın Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı olan Hines, The Elder Scrolls 6 dışındaki diğer iki oyunun Fallout 3-4 ve Skyrim benzeri büyük yapımlar olduğunu söyledi.

Howard ve Hines'a göre sözü geçen iki oyun, The Elder Scrolls 6'dan önce ortaya çıkacak. Hatırlarsanız geçtiğimiz şubat ayında düzenlenen DICE 2016'da Todd Howard, Bethesda'nın üç farklı yeni oyun geliştirdiğini açıklamıştı. Şimdilik yeni oyunlar hakkında başka bir detay bilinmiyor. Skyrim: Special Edition sürümü, 28 Ekim'de piyasaya sürülecek.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER