Pembe Altın Renkli Samsung Galaxy S7 edge Türkiye’de

0
22

Samsung Galaxy S7 edge

Samsung’un son derece şık bir tasarıma sahip akıllı telefonu Galaxy S7 edge, pembe altın rengiyle Türkiye’de satışa sunuldu.

Samsung, Galaxy S7 edge’in pembe altın renkli versiyonunu 13 Haziran’dan itibaren ülkemizde sınırlı sayıda ve belli noktalarda satışa sundu.

Pembe altın rengi, Samsung Galaxy S7 edge’in harika tasarımıyla örtüşürken bir yandan da cihazı satın almayı düşünenlere güzel bir alternatif sunuyor. Pembe altın rengi, telefonun cam yüzeyinin içinden yayılan ışıltısıyla cihazın tasarımına zarafet, parlaklık ve ince bir zevk katıyor. Ayrıca Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’in altın platinyum, gümüş titanyum ve siyah renkleri de bulunuyor.

Harika Tasarım, Yüksek ÖzelliklerS7 edge

Galaxy S7 edge’in sahip olduğu yüksek donanım özellikleri, konforlu ve göze hoş gelen bir tasarımla kullanıcılara sunuluyor. İşçiliğiyle göz kamaştıran ve kolay bir kullanıma sahip olan Samsung Galaxy S7 edge, akıllı telefon tasarımına yepyeni bir standart getiriyor.

Üç boyutlu cam ve metalin kusursuz bileşimini sunan ve kavrayış kolaylığı sağlaması amacıyla yanları inceltilen cihaz, bunların yanı sıra daha ince bir arka kameraya sahip. Telefonun kıvrımları ve camın şeffaflığı, telefona daha önce akıllı telefonlarda görülmemiş bir hacim ve derinlik katıyor.

Düşük ışıklı ortamlarda bile net fotoğraflar çekebilmesiyle dikkat çeken S7 ailesinde, kullanımda değilken bile saat, tarih ve bildirimleri gösteren “daima açık ekran” (always on display) özelliği mevcut. Bununla birlikte telefon, IP68 sertifikasına sahip ve bu sayede suya ve toza karşı dayanıklı.

Sonrası Pembe Altın Renkli Samsung Galaxy S7 edge Türkiye’de Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER