Galaxy Note 7 edge en başta az sayıda üretilecek

0
26

Galaxy Note 7 edge en başta az sayıda üretilecek

Samsung'un yeni yıldız gemisiyle ilgili raporlara kaldığımız yerden devam ediyoruz. Aslında yeni rapor yeni bir spekülasyonu yeniden onaylıyor.

Galaxy Note 7'nin tarihi yaklaştıkça, dedikoduların sayısı da artmaya başladı. ETNews geçtiğimiz günlerde yayınladığı raporda Galaxy Note 7'nin, temmuz ayında seri üretime gireceğini belirtmişti. Ayrıca Note 7 edge'in de çıkacağını ileri sürmüştü. Şimdi bu raporu onaylayan yeni bir rapor ortaya çıktı. Arada sadece ufak yeni bir satır var.

İsimsiz tedarik zinciri kaynaklarına göre Note 7 temmuzda seri üretime girecek, bununla birlikte kaynak başlangıçta 5 milyon ünitenin üretileceğini yinelerken, normal modelin sayısının edge modelinden daha fazla olacağını iddia etti. Diğer bir deyişle edge modeli en başta az sayıda olacak.

Güney Koreli şirketin böyle bir adım atması son derece normal. Fakat önceki edge modellerinin geçmişini ele alırsak, kavisli ekranın tüketiciler tarafından daha çok tutulduğu ortada. Note 7 edge, düz modele göre daha fazla satış başarısı yakalayabilir. Sizin yeni nesil Note modelinden beklentiniz nedir?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER