En iyi Android oyunları!

0
56

Şu sıralar Android'de oynadığınız oyunların çoğu, tam anlamıyla bedava değiller. Ancak çoğu oyuncu, yeterince sabretmediği için para verip, sıkıştığı yerden kurtulmayı tercih ediyor.

Yine de para harcamanız şart değil. Uygulama içi satın alma yapmaya mecbur kalmadan, rahatça oynayabileceğiniz en iyi 15 Android oyununu sizin için seçtik. İşte en iyi Android oyunları

En iyi Android oyunları: Call of Champions

En iyi Android oyunlarından biri olan Mobil MOBA oyunu Call of Champions'ta iki takım arkadaşı olarak bir başka takımla karşılaşıyor, karşı tarafın üssünü yok etmeye çalışıyorsunuz. Her oyun beş dakikayla kısıtlı olduğundan oyunlar çabuk tamamlanıyor.

İndirin

En iyi Android oyunları: slither.io

Bu çoklu oyunculu keyifli oyunda yılanınızı besleyerek uzatmanız, bu sırada başkalarına yem olmamak için etraftaki yılanların gövdesine dokunmamanız gerekiyor. Son günlerin popüler oyunu, şu an Google Play'in bir numaralı ücretsiz oyunu durumunda.

İndirin

En iyi Android oyunları: Sword Of Xolan

En iyi Android oyunları: Sword Of Xolan

Sword Of Xolan'da amacınız, pikselli kahramanınızla karanlık güçlere karşı galip gelmek ve barışı yeniden sağlamak. 30 seviyeden oluşan oyun, popüler mobil oyunlardan Manuganu'nun Türk geliştiricisi Alper Sarıkaya tarafından oluşturulmuş.

İndirin

En iyi Android oyunları: Sky Force 2014

Kuşbakışı oynanan oyunda düşmanları indirmeniz, kurşunlardan kaçmanız ve uçağınızı geliştirerek daha uzun süre hayatta kalmanız gerekiyor. Grafikleri oldukça hoş görünen Sky Force 2014'ün oynanışı da oldukça basit.

İndirin

En iyi Android oyunları: Hangi Şarkıcı?

En iyi Android oyunları: Hangi Şarkıcı?

İsminden anlayabileceğiniz üzere bu oyunda sizden gösterilen şarkıcıyı tahmin etmeniz isteniyor. 4,7 gibi yüksek puana sahip oyun, can sıkıntınızı birkaç dakika, veya belki biraz daha uzun süreyle dağıtabilir.

İndirin

Sonraki Sayfa 1 / 3

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER