Game of Thrones oyuncularının bölüm başı aldıkları ücret dudak uçuklatıyor

0
11

Game of Thrones oyuncularının bölüm başı aldıkları ücret dudak uçuklatıyor

Dünyanın en popüler dizisi Game of Thrones oyuncuları sizce bölüm başı ne kadar para kazanıyorlardır? İşte oyuncuların aldıkları ücretler.

Son yılların en popüler dizisi Game of Thrones'un 6. sezonu artık sona ermek üzere. Bu Pazar günü itibarıyla dizinin 6. sezonunun son bölümü yani sezon finali yayınlanacak. Milyonlarca kişinin izlediği Game of Thrones'un bu popülerliğini kazanmasında oyuncuların da payı bir hayli büyük. Peki dizinin oyuncuları bölüm başı ne kadar kazanıyor biliyor musunuz?

The Hollywood Reporter'ın haberine göre dizinin oyuncuları, yedinci ve sekizinci bölüm için yapımcı HBO için masaya oturdular.

Bölüm başı 500 bin dolar

Belirtilene göre yapılan anlaşma gereği HBO, dizinin 5 başrol oyuncusu Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington, Nikolaj Coster-Waldau ve Emilia Clarke'a iki sezon boyunca bölüm başı 500 bin dolar ödeyecek. Ancak bu rakam bile onları en çok kazanan dizi oyuncuları yapmayacak.

Öte yandan Friends, The Big Bang Theory ve Two and a Half Men'in başrol oyuncuları bölüm başı 1 milyon dolara yakın para alıyorlardı. Charlie Sheen, bölüm başı 1.8 milyon dolar kazanarak bu alanda rekoru eline geçirmişti.

Game of Thrones'un son bölümündeki büyük savaş böyle çekildi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER