Turkcell’in yeni kampanyası

0
22

Zengin içeriğiyle, renkli, eğlenceli ve keyifli bir dünyanın kapısını aralayan ZUBİZU ve telekomünikasyon sektörünün lideri Turkcell'den yepyeni bir kampanya.

Üyelerini modadan kültür-sanata, yeme-içmeden seyahate, eğlenceden dekorasyon ve otomotiv sektörüne kadar yaşamın her alanında yepyeni alışkanlıklar ve fırsatlarla tanıştıran ZUBİZU, şimdi de üyelerine Turkcell'den 3 ay boyunca her ay 1GB internet paketi hediye ediyor.

Kampanya kapsamında, Turkcell'in aylık 59 TL üzeri paketlerini kullanan müşterileri ZUBİZU'ya üye olarak 'anında' 1 GB hediye internet kazanıyor olacak. 21 Haziran'da başlayacak kampanyaya katılım 1 ay boyunca devam ediyor olacak ve 21 Temmuz'a kadar ZUBİZU uygulaması üzerinden kampanyaya katılan Turkcell'liler 3 ay boyunca her ay 1 GB hediye internetin keyfini çıkarıyor olacaklar.

Appstore ve Googleplay'den indirildiği andan itibaren üyelerine indirim ve kampanyalardan yararlanma fırsatı sunan ZUBİZU, sayısız isim ve markayı bünyesine katarak her geçen gün daha da büyüyerek genişliyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER