Sony Playstation VR Bu Yıl 6 Milyon Satacakmış

0
8

psvr_1

Sony, oyun konsolu olarak dünya çapında bir dev. Bunu hepimiz kabul ediyoruz ve şu anda dünyada 34 milyon PS 4 kullanıcısı bulunmkta. Sony’nin medyumları bu veriye dayanarak PS VR’ın 2016 yılında 6 milyon satacağını ön görmüş. Pek haksız sayılmazlar. Sonuçta rakipleri olna HTC VIVE ve Oculus yüksek yatırım ve satın alma maliyeti istiyor.

oculus-rift-htc-vive-playstation-vr

HTC VIVE sistem gereksinimi olarak en aşağı Intel İ5 işlemci ve en aşağı grafik kartı olarak GTX 970 istiyor. Bu donanımlar minimum gereksinim olduğu için ne kadar 800$’lık bir cihazda, paranızın karşılığını ne kadar alacağınız şüpheli. Ancak Playstation tarafında 300 – 400$’lık bir fiyat aralığı mevcut. Yarı yarıya diye bileceğimiz uçurum bir fiyat farkı var. Belki ilk demolarda ki gibi görüntüler pek güzel olmayabilir, ancak NEO ile daha iyi olacağı iddiası mevcut. Ne olursa olsun bu fiyat farkından ötürü rakipleri aslında pek rakibi olmuyor.

Sonrası Sony Playstation VR Bu Yıl 6 Milyon Satacakmış Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER