Windows 10’un Yıl Dönümü Güncellemesi

0
30

windows-10

Windows 10’un yıl dönümü güncellemesi 2 Ağustos tarihinde geliyor. Dünya çapında 350 milyon cihaz tarafından kullanılan Windows 10, büyük yenilikler ve iyileştirmeler ile birlikte geliyor. Bu geliştirmeler sayesinde Windows 10 deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarabileceksiniz.

Windows 10’un yıl dönümü güncellemesi getireceği en çarpıcı özellikler; Windows Ink ve Cortana’nın temel özelliklerden biri haline gelmesi,Microsoft Edge’in daha hızlı, daha erişilebilir ve güç etkinliği artırılmış bir tarayıcı deneyimi sunması, bireyler ve işletmeler için gelişmiş güvenlik özellikleri, yeni oyun deneyimleri ve modern sınıf uygulamaları.

Cortana’nın temel özelliklerden biri haline gelmesi Türkiye için geçerli olduğu anlamına gelmiyor ancak bir Türkçeleştirme çalışması mevcuttu. Bu güncelleme ile sonunda beklediğimiz şey gelecek mi yoksa hala kalan bir parça ümit ile beklemeye devam mı edeceğiz hep birlikte göreceğiz.

windows10Bunların yanında iş dünyası için de önemli güvenlik güncelleştirmeleri mevcut. Bu güncelleştirmeler arasında Windows Defender Advanced Threat Protection ve önceden kurumsal veri koruma olarak bilinen Windows Information Protection bulunmakta.

Windows ve Cihazlar Genel Müdür Yardımcısı Terry Myerson, işletim sisteminin yıldönümü için: “Windows 10’u tanıttığımızda vizyonumuz yalnızca en iyi ve en güvenli işletim sistemini hizmete sunmak değil, aynı zamanda giderek iyileşen bir işletim sistemi deneyimi yaşatmaktı. Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi bu vizyonumuz için mükemmel bir örnek oldu” dedi.

Sonrası Windows 10’un Yıl Dönümü Güncellemesi Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER