Hardware Plus Ağustos 2016 Sayısı Yayında

0
11

hardware-plus-agustos-2016-kapak

Teknoloji satın alma rehberiniz Hardware Plus’ın Ağustos 2016 sayısı bayilerde. 40. sayımızda neler var bu yazımızda derledik.

Hardware Plus ‘ın Ağustos 2016 sayımızda kapağımızı Philips’inseyir deneyimini en üst düzeyde sunan, sizleri görselliğiyle büyüleyen AmbiLux var. Bu konumuzda Philips’in Android televizyonlarla akıllı tv teknolojisini taşıdığı noktayı ve Ambilight teknolojisiyle sizi nasıl sahnenin içine davet ettiğini göreceksiniz.

Yaz tatiline çıkarken yanınızdan ayırmamanız gereken birkaç cihaz var. Suya dayanıklı Kulaklıklar, taşınabilir pil ve daha başka bir sürü şey. Sony sizlere bu ürünler için hangi seçeneklesi sunuyor, dosya konumuzda bulabilirsiniz.

Pokemon’suz olmaz!

Son zamanların en popüler oyunu Pokemon Go ile ilgili her şey bu sayımızda kapsamlı şekilde sizleri bekliyor. Aman oynarken kendinizi fazla kaptırmayın. Yalnızca POkemon Go değil, daha birçok oyun bu sayımızda sizleri bekliyor. Malum mevsim hâlâ yaz ve yaz vakti birçokları için oyun vaktidir. Yazın oynanacak oyunları bu sayımızda sizin için derledik.

Hardware Plus olarak maker kültürüne yakınlaştığımız doğru. Bu sayımızda iki tane maker projemiz var. Bunlardan bir tanesi basit bir Arduino projesi. Diğeri ise ofiste kullanacağımız bir şaryoyu adım adım modelleyip üç boyutlu yazıcı yardımıyla bastığımız proje. Belki bu elektronik setlerinin ve üç boyutlu yazıcıların oyuncak basmak haricinde de birçok işe yaradığına biraz daha fazla sayıda insanı ikna edebiliriz, kim bilir?

Bu sayımızdaki inceleme ürünlerimiz arasında Lenovo’nun ekonomik akıllı telefonu K5, Sony’nin yeni giriş seviyesi cihazı Xperia E5, Asus UX 303 dizüstü bilgisayar, Razer’ın en yeni mobil oyuncu faresi Orochi ve TP-Link Vivid serisi bir power bank ve Lenovo’nun Thinkcentre X1 masaüstü hepsi bir arada bilgisayarı var.

Hem matbu, hem dijital

Hardware Plus’un Ağustos 2016 sayısını bayilerde, dijital halini ise android ve iOS uygulamalarımızda, Turkcell Dergilik’te ve Samsung S Mag’de bulabilirsiniz.

  • Hardware Plus Android uygulaması
  • Hardware Plus iOS uygulaması

Bir sonraki sayımızda görüşmek dileğiyle, keyifli okumalar dileriz.

Sonrası Hardware Plus Ağustos 2016 Sayısı Yayında Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER