Asus ZenWatch 3 Tekrar Ortaya Çıktı

0
12

Asus-ZenWatch

Donanım dünyasının lider firmalarından biri olan Asus’un merakla beklenen yeni akıllı saati ZenWatch 3 tekrar ortaya çıktı.

Akıllı telefon pazarına iddialı modellerle giriş yapan firma, giyilebilir teknoloji dünyasında da boş durmuyor. ZenWatch ismini verdiği akıllı saatiyle kullanıcıların oldukça beğenisini kazanan Asus‘un yeni akıllı saati de en net şekilde görüntülendi.

Serinin önceki modellerinde köşeli tasarıma sahip saatleri gördüğümüz Asus‘ta ZenWatch 3 modeli yuvarlatılmış tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Daha şık ve albenisi yüksek görünün saatinin paslanmaz çelikten yapıldığını ve yan tarafında 3 adet fiziksel butonunun olduğunu görüyoruz. Bluetooth 4.2 ve Wi-Fi Wi-Fi 802.11 b/g/n kablosuz iletişim teknolojilerini bünyesinde barındıran cihaza 2 amperlik 5V değerinde şarj aleti eşlik ediyor. Son olarak cihazın önümüzdeki ay IFA 2016 fuarında tanıtılacağını da belirtelim.

Asus ZenWatch 3‘ün yaklaşık olarak 200$ fiyat etiketiyle piyasaya çıkması bekleniyor. Konu ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Asus-ZenWatch-3-render-840x473

Sonrası Asus ZenWatch 3 Tekrar Ortaya Çıktı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER