Galaxy Note 7 ve Gear VR ile Süper Lig maçları 360 derece canlı izlenebilecek

0
22

Galaxy Note 7 ve Gear VR ile Süper Lig maçları 360 derece canlı izlenebilecek

Samsung, tribün keyfini evinize taşıyor!

Samsung Türkiye, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısıyla yeni Note modeli Galaxy Note 7 hakkında bilgiler paylaştı. 3599 lira tavsiye edilen fiyatı bulunan ve 26 Ağustos itibarıyla kullanıcılarla buluşacak olan ürün, yılın en iddialı modellerinden bir tanesi. Samsung, aynı zamanda bu model için birçok kuruluşla işbirliğine de gidiyor. Mesela Digiturk!

Spor Toto Süper Lig maçları, Galaxy Note 7 ve Gear VR gözlük sayesinde, canlı olarak 360 derece izlenebilecek

Samsung'un Digiturk ile yaptığı anlaşma neticesinde, artık her hafta en az 1 Süper Lig maçı 360 derece olarak yayınlanacak ve kullanıcılar, Gear VR gözlüklerin de yardımıyla bu maçları sanki tribünde oturuyorlarmış gibi izleyebilecek. Maçları izleyebilmek için Digiturk abonesi olmanız gerekmiyor, isterseniz tek bir maç da satın alabilirsiniz.

Galaxy Note 7'nin yanında ücretsiz yeni Gear VR isteyenlere müjde!

Beşiktaş – Galatasaray derbisiyle başlıyor!

Uygulama, 25 Eylül'de oynanacak olan Beşiktaş – Galatasaray derbisiyle başlayacak ve ilerleyen haftalarda daha fazla maç, 360 derece canlı yayınla sunulacak. Ek olarak yetkililer, önümüzdeki haftalardaki yayınlarda farklı tribün seçenekleri de sunacak. İster kapalı tribünden, isterseniz de kale arkası tribünden izleme şansınız olacak. Tabii Gear VR ile…

Samsung Galaxy Note 7'nin pil performansı nasıl?

Video penceresini göremiyorsanız tıklayın.

Galatasaray – Fenerbahçe maçını 360 derece canlı izleyin!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER