AirTies Pazarını Büyütüyor

0
15

Airties-Air-5341

“Smart Mesh Wi-Fi’” teknolojisi içeren ev içi çözümüyle AirTies, Frontier Communications’la işbirliği yaptı.

Gelişmiş ev içi kablosuz ürünlerin önde gelen üreticisi olan AirTies, ultra performanslı ev içi kablosuz ürünleri Frontier Communications’ın bir servisi olan Frontier Secure aracılığıyla kullanıcılarla buluşturuyor. Frontier Secure’un ev içi ağ çözümlerinin bir parçası olarak, AirTies ürünleri sayesinde kullanıcılar evlerinin her köşesinden yüksek hızda kablosuz internete erişebilecek ve veri bağlantılarını kesintisiz göndererek ev içinde internete bağlı olan kablosuz cihazları yüksek performansta kullanılabilecek.

Frontier Secure, mobil cihaz güvenliği, kimlik koruma, ev içi ağ bağlantısı, yedekleme ve paylaşım, donanım güvenliği ve 7/24 Amerika merkezli teknik destek gibi yenilikçi ürünleri ve servisleri sunmakta. Ayrıca Frontier Secure ürünleri ve servisleri tüm ülke çapında direkt olarak kullanıcılara, küçük çaplı işletmecilere ve stratejik ortaklıklarla toptan olarak satılmakta.

airties-logo

Frontier’in müşterileri artık AirTies’ın gelişmiş ev içi Wi-Fi kablosuz çözümlerine erişebilecek

Frontier Secure’un Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Kelly Morgan ‘‘Frontier’de ülke genelindeki tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına hizmet vermek üzere ‘Connected Home’ ev tecrübesini sürekli olarak geliştirmeye odaklıyız.’’ ‘‘AirTies dünya çapındaki pek çok operatörlerle yürüttüğü projelerle başarısını kanıtlamış bir şirkettir. Bu işbirliği ile müşterilerimize geleceğin teknolojilerini sunmaktan sevinç duyuyoruz’’ diyerek sözlerini sürdürdü.

PhilippeAirTies’ın CEO’su Philippe Alcaras ise, ‘‘Amerika’nın önemli telekom operatörü olan Frontier artık bizim “Smart Mesh Wi-Fi” çözümlerimizi kullanıcılara sunacak. Kaliteli bir şekilde internet servisi dağıtmak artık sadece internet servisinin eve ulaşması değil, tüm ev içinde sorunsuzca kullanılabiliyor olmasıdır. Bu AirTies olarak Frontier ile ortak vizyonumuzdur. Akıllı Wi-Fi sistemlerimiz, yüksek kaliteli, tüm evi kapsayan internet ve yüksek hız sunmaya yönelik tasarlanmıştır” dedi.

Sonrası AirTies Pazarını Büyütüyor Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER