En gelişmiş telefon: HTC 10

0
22

HTC'nin amiral gemisi HTC 10, Avrupa'nın saygın ve tarafsız organizasyonu Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği'nin (EISA) en gelişmiş teknolojileri seçmek için düzenlediği 2016 EISA Ödülleri kapsamında, En Gelişmiş Telefon Ödülü'nün sahibi oldu.

Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA), 30 yılı aşkın bir süredir EISA Ödülleri düzenleyerek en iyi, en yenilikçi ve en gelişmiş kullanıcı elektroniği ürünlerini ödüllendiriyor. Bu yıl ödüller, Avrupa'nın 23 ülkesinden 45 lider derginin oyuyla belirlendi.

Üstün kamera özellikleri, yüksek kalitede ses

HTC'nin ve Avrupa'nın en gelişmiş telefonu HTC 10, dünyada ilk kez hem ön hem arka kamerada optik imaj sabitleyici (OIS) özelliğine yer vererek kullanıcılara üst düzey bir kamera deneyimi sunuyor. HTC 10'da kullanılan UltraPiksel teknolojisi ise düşük ışıkta bile son derece net ve yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekimi sağlıyor.

HTC 10'un ses özellikleri de en göze çarpan farklarından biri olarak öne çıkıyor. 24-bit Hi-Res ses desteği, BoomSound Hi-Fi hoparlörleri, hem hoparlör hem kulaklık çıkışlarını destekleyen özel amfi ve DAC'ları ile ses konusunda mükemmelliğin peşinde koşanların beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak eşsiz bir deneyim yaşatıyor. HTC 10, woofer ve tweeter özelliği taşıyan iki hoparlörü sayesinde benzersiz bir müzik keyfi yaşatırken, en iyi kulaklık deneyimi için kullanıcının duyma deneyimini ölçen ve her iki kulak için de ses frekanslarını dinamik olarak ayarlayan Kişisel Ses Profil Sistemini sunuyor.

Ödüllü HTC 10 ince bir işçilikte şekillenen şık tasarımı, uzun süreli pil ömrü ve kutu içinden çıkan 250 TL değerindeki benzersiz özel seramik kulaklığı ile kullanıcılarına sunduğu mükemmel akıllı telefon deneyimini tamamlıyor. Avrupa'nın en iyisi seçilen HTC 10, uygun ödeme koşullarıyla operatör mağazalarında ve teknoloji marketlerinde satışta.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER