Yeni bir çıplak fotoğraf skandalı!

0
7

İnternetin karanlık yüzü, bu kez Leslie Jones'u hedef almış durumda. Ghostbusters yıldızı ve komedyen, geçtiğimiz ay boyunca sosyal medya üzerinde insanların ırkçı ve kadın düşmanı mesajlarının hedefi olmuştu. Anlaşıldığı kadarıyla, Temmuz ayında bu duruma tepki vermesi ve sert mesajlarla karşılık vermesi ile beraber, kendisine karşı hareketler arttı.

Şimdi ise hacker'lar, Jones'un kişisel internet sitesine ve diğer hesaplarına girmeyi başarmış gibi gözüküyor. TMZ'nin söylediğine göre, sürücü belgesi ve pasaportu gibi kişisel bilgilerin yanı sıra, kişisel fotoğrafları da internete sızdırılmış durumda. Ayrıca bu fotoğraflar arasında, yıldızın çıplak karelerinin de bulunduğu bildiriliyor.

1984 yılının popüler filminin yeni düzenlemesi, Temmuz ayında yayımlanmıştı ve bu kez dört erkek yerine ana karakter olarak dört kadın yer almaktaydı. Ancak karşı hareketler, filmin yayımlanmasından çok daha önce başlamıştı. Filmin ilk gösterim videosu, YouTube'un en beğenilmeyen videolarından biri olarak öne çıkmaktaydı. Ancak film, buna rağmen "karışık" eleştiriler almaktaydı.

Filmin yayınlanmasının kısa bir süre ardından ise Jones, kendisine yapılan ırkçı saldırıları Twitter üzerinde tartışmaya başlamıştı ve yorumların bazılarının sahipleri için "hasta" tanımlamasında bulunmuştu…

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER