Activision, Modern Warfare Remastered için çok iddialı

0
11

Activision, Modern Warfare Remastered için çok iddialı

Birçok oyuncu Infinite Warfare için değil de Modern Warfare Remastered için heyecanlanıyor.

Call of Duty serisinin yeni oyunu Infinite Warfare, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 4 Kasım itibarıyla satışa sunulacak. Infinity Ward tarafından geliştirilen oyun, bu kez bizi uzay savaşlarının içine sokacak. Ek olarak bu oyunun özel versiyonunu aldığınızda, 2007'de çıkan ve defalarca "Yılın oyunu" ödülünü alan ilk Modern Warfare'ın yeniden düzenlenmiş versiyonuna da sahip olacaksınız.

Activision CEO'su Eric Hirshberg, geçtiğimiz günlerde Venturebeat'e bir röportaj verdi ve Modern Warfare Remastered'tan da söz etti.

"Bu bizim ana oyun yanında şimdiye dek sunduğumuz en büyük ve değerli içerik. Bunun için çok heyecanlıyız ve oyuncuların seveceğini biliyoruz. Tüm zamanların en iyi oyunlarından bir tanesinin geliştirilmiş sürümünü sizlerle paylaşacağız."

Hirshberg, böyle bir hamlenin "3 yıllık geliştirme süreci döngüsü" ile mümkün olduğunu da söylüyor. Hatırlarsanız Activision, Infinity Ward ve Treyarch'ın yanında bir de Sledgehammer Games'e Call of Duty oyunları yapması için yetki vermiş ve böylelikle her stüdyonun bir oyun için 3 sene boyunca çalışabilme imkanı doğmuştu.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER