Radore’den Dell PowerEdge R210 II fırsatı

0
11

Radore

Radore Veri Merkezi, son teknoloji ürünü sunucuları tüketicileri için rakipsiz fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Aylık kiralama ücreti 330 TL olan Dell PowerEdge R210 II’yi, tüketicilerine 219 TL (KDV dahil) üzerinden sunuyor.

1472465666_Dell_Poweredge_R210_IITüketiciler, birçok BT ortamının gereksinimini karşılayacak şekilde tasarlanan Dell PowerEdge R210 II’ye, yıllık kiralamalarında rakipsiz bir fiyata sahip olabiliyorlar. Stoklarla sınırlı olan kampanyaya ayrıca 100 Mbit/s internet erişimi de ücretsiz olarak sunuluyor.

Yapılandırılabilen, paylaşımsız ve kotasız internet erişimli (100 Mbit/s) hizmet, son teknoloji ürünü olan sunuculardan oluşuyor. Meydana gelebilecek donanım problemlerine karşı tüm sunucular garanti kapsamında olup, mesai saatleri içinde 4, mesai saatleri dışında 8 saat içinde garantili donanım değişikliği yapılabiliyor.

Sonrası Radore’den Dell PowerEdge R210 II fırsatı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER