AMD ve ASUS Oyunseverleri ASUS Radeon CS:GO Turnuvasına Bekliyor

0
29

1472473155_Asus_Radeon_CSGO_Turnuva

Dereceye girenler birbirinden güzel ödüller kazanacak!

AMD ve ASUS CS:GO tutkunları için ASUS Radeon CS:GO turnuvası düzenleyecek. Basın sponsorluğunu Shiftdelete.net’in ve organizasyonunu Dijitalsporlar.com’un üstlendiği turnuvanın büyük finali 25 Eylül’de Adeks’te gerçekleştirilecek.

Etkinlik süresince ziyaretçiler birbirlerine meydan okurken ASUS’un RX 400 serisi ROG STRIX grafik kartlarıyla en iyi oyun deneyimini yaşayacaklar. Yeni ROG STRIX grafik kartı serisini deneme fırsatı bulacak ziyaretçiler etkinlik günü gerçekleştirilecek yarışmalarla sürpriz hediyeler kazanacaklar.

İlk aşaması internet üzerinden yapılacak elemelerin ardından turnuvanın büyük finali 25 Eylül’de Adeks’te gerçekleştirilecek. 5 kişilik ekipler halinde karşılaşacak olan takımların turnuva sonunda kazanacakları ödüller şöyle:

1. Olan Takıma 5 adet ASUS VG245H 24” Full HD FreeSync 1ms Gaming Monitör

2. Olan Takıma 5 adet ASUS ROG STRIX-RX460-O4G-GAMING

3. Olan Takıma 5 adet ASUS Cerberus Gaming Klavye ve Mouse

Turnuvanın birinci online elemesine katılmak isteyen oyuncular kayıtlarını bu bağlantı üzerinden 3 Eylül’e kadar yapabilirler.

Sonrası AMD ve ASUS Oyunseverleri ASUS Radeon CS:GO Turnuvasına Bekliyor Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER