Galaxy Note 7’de çökme sorunu mu var?

0
81

Galaxy Note 7'de çökme sorunu mu var?

Bazı yeni Galaxy Note 7 kullanıcıları cihazlarının durduk yere çökmelerinden şikayetçiler. İşte detaylar.

Samsung Galaxy Note 7 şu an akıllı telefon pazarının en gözde modeli olarak görünüyor. Tasarımı, kavisli ekranı, güçlü donanımı, 64GB dahili hafızası ve iddialı kamerasıyla Galaxy Note 7, yeni akıllı telefon almayı planlayan tüketicilerin aklını çeliyor. Bununla birlikte cihazı çoktan satın alan kullanıcıları forumlarda Note 7 ile ilgili bir sorundan söz etmeye başladılar.

XDA Geliştiriciler forumundan bir kullanıcı geçtiğimiz günlerde açtığı bir başlıkta yeni aldığı Galaxy Note 7'nin durduk yere çöktüğünden ve yeniden başlatıldığından söz etmiş. Bununla birlikte kullanıcı cihazını Samsung servisine götürdüğünde diğer birkaç kullanıcının daha benzer sorunla servise gittiğini görmüş.

Ayrıca bazı kullanıcılar forumlarda ise cihazlarının başlatma döngüsüne girdiğini, yeniden başlatma esnasında garip desenlerin göründüğünü belirtmişler. Bununla birlikte Phonearena ekibi ise benzer sorunu ofislerine gelen cihazda yaşamış.

Birkaç günlük normal kullanımının ardından durduk yere yaşanan bu soruna neyin sebep olduğu henüz bilinmiyor. Şimdilik cihazın Exynos yonga setine sahip uluslararası modelinde göründüğü iddia edilen bu sorunun çözümü de bilinmiyor.

Henüz bu konuyla ilgili Samsung'tan da bir açıklama gelmiş değil. Ancak bu sorunun genel bir sorun olmadığını şimdilik söyleyebiliriz. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Peki siz bu tarz bir sorunla karşılaştınız mı?

İlgili: Galaxy Note 7'de S-Pen sorunu mu var?

İlgili: Galaxy Note 7 şarj esnasında patladı!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER