IFA 2016: Samsung Gear S3 Classic ve Frontier resmen duyuruldu

0
11

IFA 2016: Samsung Gear S3 Classic ve Frontier resmen duyuruldu

Samsung, Berlin'deki IFA 2016 fuarı kapsamında düzenlediği etkinlikte yeni akıllı saatleri Gear S3 Classic ve Frontier'i resmen duyurdu. İşte yeni akıllı saatlerin detayları.

Samsung az önce Berlin'de IFA 2016 kapsamında merakla beklenen etkinliğini gerçekleştirdi. Firma bu etkinliğinde Gear S3'ün klasik ve özel modelini resmen duyurdu. Samsung'un bu modellerini ise Gear S3 Classic ve Frontier olarak isimlendirmiş.

Gear S3 Classic, önceki Gear S2'nin halefi konumundayken diğer model Frontier ise "daha dayanıklı" model olarak görünüyor.

Gear S2'ye oranla daha ince ve büyük olan Gear S3 modelleri, iki ünlü tasarımcı Yvan Arpa ve Arik Levy dokunuşlarıyla daha şık hale gelmiş.

Diğer taraftan her iki model de IP68-sertifikasına (su ve toza dayanıklı) ve kablosuz ödeme özelliklerine sahip. Ayrıca iki modelin Bluetooth ve Bluetooth + LTE versiyonları olacak.

Bunların dışında cihazlarda, Samsung'un üst seviye modellerinde bulunan Always-on özelliği, 4GB dahili hafıza, dahili hoparlör, altimetreler, barometre, hızölçerler GPS, 1GHz çift çekirdek CPU, 380mAh pil (4 gün pil ömrü) ve bağımsız müzik çalar gibi özellikler bulunuyor. Gorilla Glass SE+ ile korunacak olan Gear S3 Classic ve Frontier modelleri Ekim ayında satışa sunulacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER