Samsung Galaxy Note7 ile Büyük Ekranda Eğlence Keyfi

0
10

1472646754_Lifestyle_2_Note7

Yeni Samsung Galaxy Note 7, video içeriğini gerçeğe en yakın canlılıkta sunmayı sağlayan HDR yayını, Vulkan API destekli en güçlü grafikli oyunları ve sanal gerçeklik deneyimiyle zengin bir eğlence deneyimi sunuyor.

Samsung Electronics, Galaxy Note7 ile birlikte mobil eğlence deneyimini yeni bir seviyeye çıkarıyor. Akıllı telefonlar iş ve keyif arasında kolayca geçiş yapabilmemizi sağlayan cihazlar haline geldi. Samsung’un büyük ekranlı akıllı telefonu Galaxy Note7 de bu kuralı bozmuyor.

Daha Gerçek Renkler, Daha Net Görüntü

Dünya film endüstrisi, daha iyi bir görüntüleme deneyimi sunmak için video çözünürlüğünü kademeli olarak HD’den Full HD’ye ve Ultra HD’ye çıkardı. Galaxy Note7, bu teknolojik gelişimin son adımı olan HDR’ı (High Dynamic Range) kullanıcılara akıllı telefonlarında deneyimleme fırsatı veriyor.Mobil Dijital Doğal Görüntü Motoru (mDNIe) ve Super AMOLED ekran teknolojisi sayesinde Galaxy Note 7 kullanıcıları, bir HDR videoyu HDR10 (10-bit sinyale dayalı renk derinliği) formatında görüntüleyebiliyor.

Samsung tarafından tasarlanan en gelişmiş görüntü işleme motoru olan mDNIe ‘chipset’, koyu ve açık renkleri gerçek hayattakine en yakın haliyle ortaya koyuyor. Chipset, akıllı telefona aktarılan HDR içeriğini bataryayı zorlamadan işliyor. Bu da kullanıcıların akıllı telefonlarında televizyon seviyesinde bir görüntü kalitesini elde etmelerini sağlıyor.

Vulkan ile oyun deneyimi artıyor

Samsung, Şubat ayında tüketicileri Vulkan destekli ilk akıllı telefonlar olan Galaxy S7 ve S7 edge ile tanıştırmıştı.

Samsung Galaxy Note7’nin de bünyesinde yer alan Vulkan, oyunculara yüksek performansla grafiği yoğun oyunları uzun süre keyifle oynayabilme fırsatı sunuyor. Oyun geliştiriciler ise eşsiz oyun deneyimleri yaratabilecekleri benzersiz bir araca sahip oluyorlar.

Sanal Gerçeklik Artık Daha Gerçek

Samsung, 2014 yılından beri kullanıcılara en gelişmiş sanal gerçeklik tecrübesi sunma stratejisi doğrultusunda geniş bir VR ekosistemi yaratıyor. Bu strateji doğrultusunda yenilenen Gear VR, USB Type-C ve micro-USB çıkış bağlantılarını destekleyerek kullanıcılara sanal gerçeklik dünyasına daha fazla erişim sunuyor.

Ek olarak gelişmiş lensler ve ergonomisiyle güncellenen başlık, kullanıcılara 360-derece videoları kolayca izleme imkânı veriyor.

Samsung Galaxy Note7 ile ilgili daha fazla bilgi için http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-devices/… adresini kullanabilirsiniz.

Sonrası Samsung Galaxy Note7 ile Büyük Ekranda Eğlence Keyfi Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER